جستجو
Close this search box.

حسین‌بخش صفری؛ قهرمان با بزدلان نباید مبارزه کند

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

حسین‌بخش صفری، ورزشکار مبارزات آزاد افغانستان می گوید که در ماه جاری میلادی به مصاف حریف اسراییلی‌اش می رود. صفری در صفحه فیسبوکش نوشته که این مبارزه به تاریخ ۸ مارچ در سازمان رزمی «Legacy Fighting Alliance» واقع در شهر سانتا کروز ایالات متحده امریکا برگزار خواهد شد. او تصریح کرده است: سرانجام پس از یک وقفه کوتاه به علت مهاجرت و برنامه مسافرت اینک به دعای خیر شما مردم نجیب که همیشه بدرقه راهم بوده وارد رینگ مبارزه می شوم، امید این مبارزه شادی آفرین شود برای ملتی که در این روزها به شدت نیاز به شادی دارد.

  • چرا حسین‌بخش صفری نباید مبارزه کند؟

در سال‌ های اخیر، ورزشکاران زیادی از کشورهای مختلف دنیا زمانی که در مسابقاتی با حریف اسرائیلی مواجه شده از آن انصراف داده اند و برای خود ننگ دانسته اند که با نماینده یک رژیم جعلی، اشغالگر و کودک‌کشی که از ارزش‌های انسانی و بشری بویی نبرده، مبارزه نمایند.

حدود 76 سال می شود که سرزمین فلسطین توسط رژیم اسرائیل و با حمایت امریکا اشغال شده و طی این مدت هزاران تن از مسلمانان شهید و زخمی شده و میلیون‌ ها تن دیگر آواره شده اند. مهم تر از آن از هفت اکتوبر سال گذشته میلادی تاکنون که رژیم اسرائیل حملات خود را تشدید کرد، حدود 30 هزار فلسطینی که اکثر شان زنان و کودکان بودند، شهید و بیشتر از 70 هزار تن دیگر زخمی شده‌اند.

همینطور تعداد زیادی از شفاخانه ها، مکتب ها و امکان عمومی در نتیجه بمباران رژیم کاملا ویران شده که نشان از عمق و اوج توحش این رژیم دارد. کودکان زیادی از گرسنگی تلف شدند و تعدادی هم در معرض قحطی و گرسنگی قرار دارند که نظامیان اسرائیلی مانع رسیدن مواد غذایی به آنها می شوند.

روی همین نکته و در حالیکه مردم افغانستان از حامیان ملت مظلوم فلسطین هستند و در کنار آنها ایستاده اند، خواست شان از قهرمان کشور حسین‌بخش صفری همین است که با حریف اسرائیلی‌اش مبارزه نکند، چرا که کسی ندیده یک قهرمان با بزدل و نماینده یک رژیم بزدل که از کشتن کودکان و زنان هیچ ابایی ندارد، مبارزه کند.

این انصراف صفری باعث خواهد شد تا این روند به یک کارزار جهانی تبدیل شده و دیگر در هیچ مبارزه ای، مبارزی با اسرائیلی مبارزه نکند و این به خودی خود سبب تضعیف روحیه و شکست سنگین برای کل رژیم اسرائیل خواهد شد.

اسرائیل در فلسطین نسل‌ کشی راه انداخته و مسلمانان را قتل عام می کند. خانه ها را به زور غصب کرده و قصد تسخیر کل سرزمین این مظلومان را دارد. پس از ورزشکار گرفته تا سیاستمدار و عوام مردم مسلمان جهان همه مسئولیت دارند تا از فلسطین حمایت کرده و نگذارند بیشتر از این عذاب و درد بکشند. قهرمان ملت ما با مبارزه نکردن با حریف اسرائیلی‌اش به قهرمان دل های جهانیان تبدیل خواهد شد و این بزرگترین برد تاریخی خواهد بود که دنیا نظیرش را ندیده و نشنیده است.

این نکته را نباید از یاد برد که همگی ما مسابقات حسین بخش صفری را در مقابل حریف های مختلف از کشورهای مختلف دنیا دیده ایم و به توانایی هایش کاملا اطمینان داریم و حتا اگر با اسرائیلی مبارزه نماید، پیروز خواهد شد، ولی بزرگترین پیروزی برای صفری مبارزه نکردن است که برای اسرائیلی بدترین و بزرگترین شکست خواهد بود.

حسین‌بخش صفری
مبارزه نکردن حسین‌بخش صفری با نماینده رژیم اشغالگر اسرائیل، خود یک پیروزی است

هادی محمدی

لینک کوتاه:​ https://tahlilroz.com/?p=5158

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات