جستجو
Close this search box.

جنایت دیگر از جنایات اسرائیل؛ سکوت جهان شرم‌آور است

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print
  • جنایت دیگر از اسرائیل؛ سکوت جهان شرم‌آور است

به‌دنبال جنایات اسرائیل در فلسطین، روز گذشته در نتیجه حمله هوایی این رژیم بر یک شفاخانه در غزه، هزاران تن از غیرنظامیان کشته و زخمی شدند. این جنایت پس از آن رخ داد که اردوی رژیم صهیونیستی مردم را راهنمایی کرده بود تا به شفاخانه پناه ببرند.

این یک نسل‌کشی و یک جنایت عمد بود که مستقیما بشر و حقوق بشر را هدف قرار داد. اسرائیل با استفاده از بمب فسفر و حمله به غیرنظامیان، تاکنون هزاران جنایت جنگی را مرتکب شده، ولی این که جهان در قبال این جنایات سکوت کرده، شرم‌آورترین سکوت تاریخ است.

سازمان ملل، کشورهای عربی و کشورهای که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند، شوربختانه در مسئله فلسطین و جنایات اسرائیل خاموشی اختیار کرده و در حالیکه اگر این جنایت‌ها در یک کشور شرقی رخ می‌داد عالم و آدم را سر و صدای این‌ها پر می‌کرد که چرا چنین شده و حقوق بشر و نسل‌کشی و…

با این همه صبح امروز جوبایدن رئیس جمهور امریکا به اسرائیل سفر کرده که به قول خودش از برادران یهودی‌اش حمایت کند و این یعنی امریکا مستقیما در این جنگ علیه فلسطین ایستاد، پس سکوت اعراب و کشورهای عربی در برابر این جنایات واقعا شرم‌آور است. سکوت کشورهای مسلمان عجیب است و به قول کیم جونگ اون، رهبر کوریای شمالی: شما بزدل هستید اعراب.

جنایات اسرائیل
جنایات اسرائیل با همدستی و فرمان امریکا صورت می گیرد

با جنایات یاد شده، دیگر زمان سکوت و بیانیه و محکوم کردن گذشته و باید عملا دست به‌کار شد.

 

سید الیاس احمدی

لینک کوتاه:​ https://tahlilroz.com/?p=3774

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات