جستجو
Close this search box.

گرفتار شدن قاتلان کودکان غزه در باتلاق یمن

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

گرفتار شدن قاتلان کودکان غزه در باتلاق یمن

بیشتر از سه ماه است که اسرائیل پیوسته زنان، کودکان و غیر نظامیان غزه را قتل عام می­ کند. رژیم صهیونیستی، چنان جنایت ها و شرارت ها و رذالت­ های را در غزه انجام داده که از تصور انسانی خارج است. به همین دلیل، انسان صرف به خاطر اینکه انسان است، نمی ­تواند با مشاهده ­ی تصاویر اجساد خونین کودکان غزه، آرام بگیرند و از رژیم اسرائیل احساس تنفر نداشته باشند.

تصاویر و ویدیوهای که از اجساد و آوارهای غزه در شبکه های اجتماعی منتشر گردیده اند، چنان تاثیر ژرف و عمیق گذاشته اند که در طول این مدت که جنگ در غزه جاری اند، پایتخت­ های اکثریت کشورهای جهان نیز نا آرام و درگیر مظاهرات ملیت ­ها و ملت ­های مختلف استند. به میزانی که جنگ اسرائیل علیه فلسطینیان تداوم یافته اند، مظاهرات سرتاسری نیز ادامه داشته است.

مقاومت نجیب و شجاعانه ­ی مردم فلسطین در مقابل رژیم کودک کش صهیونیسم، افزون بر اینکه رژیم جنایت کار اسرائیل را در انزوا و طرد جهانی سوق داده و خط پایان عمر این رژیم غیر انسانی را روشن ساخته است، حامیان و همکاران قاتلان غزه را نیز مشخص و معرفی نموده اند.

چنانچه کشورهای که در طول این مدت پیوسته از رژیم کودک کش صهیونیسم حمایت کردند و باعث قتل عام هزاران کودک فلسطینی گردید، اکنون به یمن حمله ور شده اند تا از فروپاشی و نابودی رژیم اسرایل جلوگیری کنند.

باتوجه به آنچه که گفته شد، در این نوشته تلاش می­ گردد تا قاتلان کودکان غزه را به صورت مستدل معرفی نمائیم و سرنوشت آنها که اکنون در باتلاق یمن فرو رفته اند را توضیح دهیم.

  • قاتلان کودکان غزه

در جنگ غزه، رژیم کودک کش اسرائیل مرتکب جنایت­ های شده است که روی تمام جنایت های تاریخ بشریت را سفید نموده اند. با این حال؛ ناظران و تحلیل گران اعتقاد راسخ دارند که اگر آمریکا و غرب از اسرائیل حمایت نمی­کردند و آنها در اجرای این نمایش خشن و غیر انسانی در غزه شرکت نمی نمودند، رژیم کودک کش صهیونیسم هرگز قادر به اجرای اینهمه خشونت و دهشت نبود.

با این وجود اما؛ رهبران کاخ سفید، لندن و کشورهای غربی تلاش داشتند تا با اعلامیه های تهی از واقعیت خود شان را حامی حقوق بشر معرفی نمایند. هرچند سخنان و اعلامیه های آمریکایی ­ها و غربیان را کسی باور نداشتند، ولی حمله ­ای آمریکا و بریتانیا با حمایت پنج کشور دیگر به یمن در بامداد جمعه 22 جدی، هر نوع شک و شبهه را بر طرف ساختند و نشان داد که آن­ها از حامیان و همکاران اصلی رژیم کودک کش صهیونیسم است که در قتل عام بیش از 17هزار کودک و نوزاد فلسطینی شریک اند.

بنابراین اکنون به صورت واضح و روشن مشخص شده است که آمریکا، بریتانیا و غرب از حامیان و همکاران رژیم کودک کش اسرائیل اند. آنها به همراه رژیم کودک کش صهونیسم قاتلان کودکان غزه اند که در غزه دست به دست هم داده و بیش از 24هزار انسان فلسطینی بیگناه را قتل عام نموده ­اند و صدها هزار نفر را زخمی، مجروح و آواره کرده اند.

باتلاق یمن
قاتلان کودکان غزه در باتلاق یمن گرفتار خواهند شد
  • قاتلان کودکان غزه در باتلاق یمن

نسل کشی و جنایت های بی سابقه­ ی اسرائیل در غزه، باعث گردیده است که رژیم کودک کش صهیونیسم به شدت در انظار عمومی جهانیان منفور و مطرود گردد. از این رو همین اکنون می ­توان به خوبی فروپاشی ونابودی این رژیم غیر انسانی و کودک کش را مشاهده نمود. نه تنها صاحب این قلم، بلکه اکثریتِ ناظران و تحلیلگران اعتقاد راسخ دارند که اسرائیل پس از پایان جنگ غزه، دیگر در خاورمیانه جایی نخواهد داشت.

با آنکه جنگ غزه آغاز پایان رژیم کودک کش اسرائیل است، اما رهبران آمریکایی ـ غربی، همچنان در پی حمایت و دادن تنفس مصنوعی به این رژیم است. بنگاه های تبلیغاتی آمریکایی و غربی شبانه و روزانه پیوسته به دنبال سفید نمایی رژیم صهیونیسم استند. اما همانطور که مشاهده می گردد، کار از کار گذشته است و پایان رژیم اسرائیل، آغاز گردیده است.

با این حال اما، روابط آمریکا، غرب و اسرائیل به گونه­ ی استند که نشان می دهد که گویا آن­ها همگی به یک طناب بسته شده اند و هر کدام که سقوط کند، بقیه را نیز با خود به پایین دره سقوط خواهد داد. چنانچه حملات آمریکا و بریتانیا به یمن که به منظور حمایت از رژیم کودک کش اسرائیل صورت گرفته اند، مشاهده می گردد که این دو کشور که از ابر قدرت های جهان محسوب می گردد، نیز به سرنوشت اسرائیل دچار گردیده اند و باتلاق یمن آنها را به پایین خواهد کشید.

مظاهره کننده گان در آمریکا در روز یک شنبه (25 جدی) پس از دو روز از حمله­ ی آمریکا بر یمن، در مقابل کاخ سفید فریاد می ­زدند که «دست‌های بایدن خونی است» و «بگذار غزه زنده بماند»، آنها عروسک ­های خونی را به سمت کاخ سفید به یاد 17هزار کودک قربانی جنگ غزه پرتاب می­ کردند و در همین تاریخ در لندن نیز که فقط 1700 پولیس از مرکز تجاری لندن تا «وست مینستر»، راهپیمایی‌کنندگان را زیر نظر داشتند، تظاهرات میلیونی علیه دولت این کشور بر پا گردید و شعارهای به شدت خشماگین را نثار دولت بریتانیا نمودند.

این در حالی است که حتی رسانه های غربی و بنگاه های اطلاعاتی آمریکایی نیز معترف اند که حملات آمریکا و بریتانیا، هیچ تاثیری بر توانایی نظامی یمن نداشته و آن­ها (یمنی ها)، همچنان سلاطین بی قیدوشرط دریا و زمین است. در چنین وضعیتی که آمریکا و بریتانیا در کنار اسرائیل، از منفور ترین رژیم­های دنیا محسوب می گردد و دست ­وپا زدن آنها نیز هیچ تاثیری ندارد، به خوبی این نتیجه هویدا می گردد که قاتلان کودکان غزه در باتلاق یمن به شدت گیر افتاده اند و انزوای جهانی، آنها را بالاخره از پا در می آورد.

بنابراین باتوجه به مسائلی که مورد اشاره قرار گرفت، می توان گفت که آمریکا، بریتانیا و چندین کشور دیگر که از حملات آنها بر یمن حمایت کرده اند، در کنار اسرائیل از قاتلان اصلی کودکان غزه استند که اکنون مورد تنفر جامعه جهانی واقع شده و به شدت در انزوا قرار گرفته اند. انزوای جهانی و تنفر ملل جهان از این رژیم­ها در کنار اسرائیل، آغاز پایانی هریکی از این دولت ها محسوب می گردد که دیر یا زود احتمال فروپاشی و نابودی یا دست کم ضعف شدید هریکی از آنها را مشاهده خواهیم نمود.

عایشه ببرک خیل

 

لینک کوتاه:​ https://tahlilroz.com/?p=4678

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات