جستجو
Close this search box.

شفاخانه المعمدانی: چهره‌ای کریه آمریکا و غرب را دیدید؟!

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print
  • حمله تروریستی به شفاخانه المعمدانی: چهره‌ای کریه آمریکا و غرب را دیدید؟!

مردم افغانستان بیش از دو دهه از هر طریقی و با هر زبانی فریاد زدند و به جهانیان اعلام کردند که آمریکا و غرب، جانی و قاتل اند. آنها؛ مدافع حقوق بشر و حقوق انسانیت نیستند. چهره ­ی کریه و وحشتناک سربازان آمریکایی را ما در شب تاریک در افغانستان دیدیم. چهره­ای انسانی ندارند. آنها غیر نظامیان را می کشند و بر جنازه ها ادرار می کنند. اما کسی باور نکرد که نکرد.

اکنون که رژیم صهیونیستی تحت حمایت و به دستور آمریکا و غرب، مادام غیر نظامیان را می‌کشند و از شفاخانه گرفته تا خانه­ های مسکونی را بمباران می ­کنند و صدها کودک و هزاران انسان بیگناه و غیر نظامی را قتل عام می­ کنند و مقامات آمریکایی و غربی به پاس این جنایت‌های وحشتناک و برای تشویق هرچه بیشتر رژیم صهیونیسم یکی پس از دیگری به اسرائیل می‌آیند و حمایت‌های بی قیدوشرط شان را از این جنایت اعلام می‌کنند، چه می‌گویید؟ آیا هنوز باور ندارید که آنها قاتل و جانی اند؟ آیا هنوز به فریادها و صداهای حزین مردم افغانستان باور نمی­ کنید؟

رژیم صهیونیسم در آخرین جنایتش شفاخانه المعمدانی در غزه را روز سه شنبه 25 میزان بمباران کرده اند که صدها غیر نظامی در آنجا به شهادت رسیده اند، مقام های رژیم صهیونیسم هرکدام در شبکه های اجتماعی به این جنایت هولناک اعتراف کرده اند، اما رئیس جمهور آمریکا و رسانه های غربی، فاجعه شفاخانه ای المعمدانی را انفجار عنوان کرده است. آیا با این­همه بازهم تردید و شبه­ ی به ادعاها و فریادهای افغان­ها باقی مانده است؟

#PalestineGenocide

شفاخانه المعمدانی
حمله اسرائیل به شفاخانه المعمدانی به فرمان اربابش امریکا

 

مسلم اخلاقی

لینک کوتاه:​ https://tahlilroz.com/?p=3761

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات