جستجو
Close this search box.

درباره ­ی نسل کشی و کودک کشی اسرائیل

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

آنقدر تعداد کودکان یتیم به دلیل نسل کشی اسرائیل زیاد است که یک سرواژه‌ی جدید ساخته شده: WCNSF یعنی کودکانِ مجروحی که هیچکدام از اعضایِ خانواده‌شان زنده نمانده است. افزون بر، «سرواژه ­ی کودکان مجروح بدون خانواده»، نسل کشی و جنایت ­های اسرائیل، دارای الف بای مستقل نیز می باشد. زیرا اسرائیل از سال 1948 به اینطرف به طور کاملا بی رحمانه بر علیه فلسطینی­ ها مرتکب جنایت­ های گردیده اند که ورای تصور انسانی است. با این وجود اما آمریکا و دیگر کشورها، همچنان از این رژیم کودک کش حمایت کرده و هر روز بیشتر از دیروز ارتش خونخوار این رژیم را تسلیح و تجهیز می ­نماید.

به رغم اینکه پرونده ­ی در رابطه به نسل کشی و کودک کشی اسرائیل در دادگاه لاهه گشوده شده است، اما آمریکا و غرب به طور فزاینده ­یی در حال فشار بر این دادگاه است تا از محکومیت رژیم کودک کش جلوی گیری نماید. به همین دلیل لازم است تا کودک کشی و نسل کشی اسرائیل، تحلیل و تبیین گردد و به وجدان خفته­ ی دولت ­های غربی و شرقی که از رژیم کودک کش اسرائیل حمایت می­ کنند و یا بی تفاوت اند، نگاهی انداخته شود.

 • نسل کشی اسرائیل در غزه

اسرائیل در قرن بیست و یکم و در برابر چشم همه جهان یک هولوکاست در غزه خلق کرده است. برخلاف هولوکاست هیتلر که همزمان دیده نمی شد، این هولوکاست با هزاران تصویر به رخ جهانیان کشیده می شود. با آنکه تصاویر بسیار بسیار دردناک را نمی شود در شبکه های رسمی مجازی منتشر کرد. ولی اسناد و مدارک کافی و موجه موجود است که نشان­دهنده ­ی جنایت های فجیع و نسل کشی مداوِم اسرائیل در غزه است.

به قول آلن شیبارو تک تیرانداز سابق نیروی ویژه آمریکا که گفت: «آنچه امروز در غزه می گذرد جنگ نیست، انسان زدایی است، نسل کشی است، و پاک­سازی قومی فلسطینی ها برای تصاحب سرزمین هایشان است. این ناموجه است. هزینه این نسل کشی و پاکسازی قومی از مالیات آمریکایی ها پرداخت می شود. این نسل کشی همین الان باید متوقف شود. هر کاری باید انجام داد تا هم اکنون متوقف شود».

آنچه که مسلم است و همه­ ی جهانیان مشاهده می­ کند، اینست که اسرائیل غزه را به جهنمِ روی کره زمین تبدیل ساخته و از قتل و کشتار غیر نظامیان گرفته تا قطع ورود غذا و گرسنگی دادن به اهالی غزه، سعی در نابودی کامل فلسطینیان دارد. با آنکه تحقیق مستقل و دقیق در رابطه به جنایت های اسرائیل انجام نشده است و بسیاری از فجایع همچنان مخفی و مبهم است، اما جان میرشایمر، استاد علوم سیاسی و روابط بین المللی در دانشگاه شیکاگو موارد ذیل را به عنوان دلایل و شواهد موجه که از روز روشن­تر است جهت تثبیت جنایت علیه بشریت و نسل کشی اسرائیل بر شمرده است:

 1. “هفتاد درصد جمعیت غزه بچه و زنان استند، که توسط اسرائیل قتل عام شده اند.
 2. اسرائیل تعمداً به مردم فلسطین در غزه، با ایجاد محدودیت شدید برای ورود غذا، سوخت، گاز برای آشپزی، دوا و آب، گرسنگی می دهد.
 3. رهبران اسرائیل از زبانی‌ برای صحبت درباره مردم فلسطین استفاده می‌‌کنند که شوک آور است، به خصوص اینکه همان رهبران هم زمان درباره فاجعه هولوکاست هم می‌گویند. اینگونه ادبیات عمر بارتف، کارشناس هولوکاست را که در اسرائیل متولد شده، وادار کرد که بگوید «اسرائیل انگیزه و قصد نسل کشی دارد.»
 4. اسرائیل نه تنها مردم غزه را به قتل می‌رساند، مجروح می‌کند، و به آنها گرسنگی می دهد، بلکه بطور سیستماتیک منازل آنها، و همچنین زیربنای غزه، از مساجد، تا مدارس، آثار تاریخی، کتابخانه ها، ساختمان‌های کلیدی دولت، و بیمارستان ها را نیز ویران می‌کند.
 5. اسرائیل هم فلسطینیان را ترور کرده و به قتل می‌رساند، و هم مردان غیر نظامی آنها را که توسط ارتش اسرائیل بازداشت شده ا‌ند، در ملا عام با عریان کردنشان، تحقیر می‌کند.
 6. کاری که اسرائیل می‌کند، بدون حمایت دولت بایدن امکان ندارد. نه تنها آمریکا تنها کشوری بود که قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل برای آتش بس را وتو کرد، بلکه دولت بایدن به اسرائیل اسلحه لازم برای انجام این کشتار را می دهد. همانطور که جنرال اسراییلی یتزاک بریک گفت، «تمامی موشک ها، مهمات، بمب‌های هدایت شونده ی دقیق، جنگنده ها و بمب‌های ما (اسرائیل) ارسالی آمریکا و آمریکایی استند. اگر آنها ارسال تسلیحات را متوقف کنند، جنگیدن برای اسرائیل امکان ندارد…»
 7. اگرچه افکار عمومی جهانی روی غزه متمرکز است، ولی‌ این بسیار مهم است که آنچه که در کرانه باختری و رود اردن در حال اتفاق است را از یاد نبریم. شهرک نشین‌های غیر قانونی اسرائیل، با همکاری ارتش اسرائیل، در حال کُشتار فلسطینیان بی‌ گناه و دزدیدن زمین‌های آنها در آنجا استند. از یک شهرک نشین اسرائیلی نقل قول شده که گفته است، «آنچه که ما علیه مردم فلسطین انجام میدهیم غیر انسانی‌ است. ولی‌ اگر روشن به این موضوع فکر کنی‌، می‌فهمی که خدا این سرزمین را به یهودیان و فقط آنها قول داده است».”

  نسل کشی
  هدف اسرائیل و اربابش امریکا در غزه نسل کشی فلسطینیان است

اینکه اسرائیل در غزه مرتکب نسل کشی و جنایت علیه بشریت گردیده است و همچنان ادامه می ­دهد، چیزی نیست که محل تشکیک و تردید ناظران باشند، بلکه آمریکا نیز در این جنایت سهیم و متهم اند. گروه حقوق بشر آمریکا که در نومبر سال 2023 از جو بایدن به اتهام «ناکامی در جلوگیری از نسل کشی» اسرائیل در غزه شکایت کرده بود، به خوبی بیانگرِ این حقیقت است که اسرائیل و آمریکا هم­زمان عاملان اصلی ویرانی غزه و کشتار فلسطینیان اند.

 • کودک کشی اسرائیل در غزه

بیش از 17هزار کودک را اسرائیل کشته اند. ممکن است هزاران کودک دیگر در زیر آوارهای بمباران ارتش اسرائیل در غزه لادرک و مفقود باشند. اینها ساده نیست. وجدان انسانیت را به لرزه در می آورد. نه آمریکا و نه اسرائیل، هیچ کدام هیچ شرمی ندارند. معترضان در سرتاسر دنیا به فریاد است که شرم بر شما باد، اما نه رهبران تل آویو و نه رهبران کاخ سفید، شرم و حیایی ندارند.

در شهر اورترخت کشور هلند، معترضان ده هزار کفش را به یاد 17 هزار کودکی که در جنایات جنگی و نسل کشی اسرائیل در غزه جان باخته اند به نمایش گذاشته است تا نشان دهد که آمریکا و اسرائیل قرن بیست و یکم را به قرن هولوکاستی کردن غزه از سوی اسرائیل، تبدیل نموده است. نسل کشی و جنایت های اسرائیل علیه بشریت، برای تمام جهانیان تثبیت گردیده است.

چنانچه نسل کشی غزه ـ فلسطین توسط اسرائیل از دونوستیای منطقه خود مختار باسک اسپانیا گرفته تا بسیاری از شهرهای آمریکا و اروپا توسط انسان­های آزاده و با وجدان شبیه‌سازی شده اند. تمام جهانیان از هر نوع اعتراض و انتقاد کار گرفته اند تا جلوی نسل کشی غزه را بگیرند، اما تا اکنون متاسفانه تاثیر گذار نبوده اند و از رژیم و دولت استرالیا، اروپا، کانادا، ترکیه و آذربایجان گرفته تا قزاقستان و بسیاری از دولت­های عربی ـ اسلامی، با آنکه در گفتار، نسل کشی و کودک کشی اسرائیل ـ آمریکا را محکوم می­ نمایند، اما روابط تجاری و تامین انرژی این رژیم کودک کش را ادامه می­ دهند.

باتوجه به اینکه هیچ یکی از رژیم­ ها و دولت­ های آمریکا، اروپا، کانادا، استرالیا و حتی رژیم های اسلامی ـ عربی به اعتراض و انتقاد ملت­ ها و جوامع توجه نمی­ کنند و با دورویی و فریبکاری همچنان در تامین سوخت و انرژی اسرائیل و همچنان در تسلیح و تجهیز ارتش این رژیم کودک کش ادامه می ­دهند، بایستی معترضان و ملت­ های که از جنایت اسرائیل و آمریکا به ستوه آمده اند، فکری تازه­ ی بکنند و طرح تازه ­ی جهت جلوی گیری از نسل کشی غزه ـ فلسطین بیاندازند.

نسل کشی
اسرائیل نسل کشی می کند، امریکا و اروپا و … اسرائیل را تجهیز می کنند!

عایشه ببرک خیل

لینک کوتاه:​ https://tahlilroz.com/?p=5353

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات