جستجو
Close this search box.

ایران پاسخ نیرومندی داد

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

وعده صادق

پس از جنایات بی شمار رژیم صهیونیستی، سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران، در پاسخ به این جنایات و همچنین حمله به کنسولگری ایران در سوریه، عملیات گسترده پهپادی و موشکی با عنوان وعده صادق را آغاز کرد که گفته میشود بزرگترین حمله پهپادی تاریخ جهان است.

این حمله چنان رعب و وحشت را در کشورهای غربی ایجاد کرده که حتا رسانه بی بی سی میگوید که گنبد آهنین توانایی مهار این پهپاد ها را ندارد. گفته میشود که انصارالله یمن، نیروهای مقاومت عراق و حزب الله لبنان نیز حملاتی را علیه رژیم اسرائیل صورت داده اند.

این در حالیست که در پی حمله رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق، سیدعلی خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران در خطبه‌های نماز عید فطر گفت: در عرف جهانی حمله به کنسولگری و سفارت هر کشور، حمله به خاک آن کشور محسوب می‌شود و رژیم صهیونیستی باید برای این جنایت تنبیه شود و خواهد شد.

پس از آغاز عملیات بامداد دیروز، سپاه پاسداران ایران نیز در بخشی از بیانیه ای خود گفته است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم خبیث صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی ایران، بامداد امروز دلاورمردان نیروی هوافضای سپاه به عنوان بخشی از تنبیه آن رژیم نامشروع و جنایتکار طی عملیات «وعده صادق» با رمز مقدس «یا رسول الله» اهداف معینی در سرزمین‌های رژیم صهیونیستی را با ده‌ها فروند پهپاد و موشک هدف قرار دادیم.

  • عملیات وعده صادق، پاسخی محکم به بی توجهی رژیم صهیونیستی به قوانین بین المللی

تحلیل این مسئله امر پیچیده ای نیست، زیرا رژیم صهیونیستی اسرائیل بدون توجه به خواسته های جهانی و قوانین بین المللی، جنایات بی شماری را مرتکب شد و از کشتار مردم بیگناه فلسطین گرفته تا حمله به امکان دپلماتیک تا توانست جنایت کرد. ایران هوشمندانه پاسخ این حملات را داده و نیرومند ظاهر شده که توجه تمام کشورهای جهان و رسانه های جهانی را به خود جلب کرده است.

بدون شک این اقدام ایران و این عملیات، تحول جدیدی به میان خواهد آورد که با نابودی رژیم اشغالگر، صلح در منطقه تامین میشود، چون یک امر واضح بوده و تاریخ نشان داده که صلح از دل جنگ بیرون می آید و تا این گونه جنگ ها با شیاطینی چون اسرائیل رخ نمیداد، صلحی هم برقرار نمیشد.

وعده صادق
وعده صادق به رژیم صهیونیستی ثابت کرد، تجاوز به حریم تاوان دارد

سعید محمدی

لینک کوتاه:​ https://tahlilroz.com/?p=5485

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات