جستجو
Close this search box.

اهداف و جنایت های ما فوق تصور انسانی اسرائیل؛ صحنه ­های آخر الزمانی در غزه _ فلسطین

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

 صحنه ­های آخر الزمانی در غزه _ فلسطین

زمانی که آمریکایی ­ها پس از دو دهه اشغال و غارت افغانستان؛ دست آخر به تمام تعهدات و توافقات­ شان پشت پا زدند و بدون پذیرفتن کمترین مسئولیت، این کشو را ترک نمودند و کابل سقوط کرد و مردم هراسان به بال هواپیما آویزان شدند، میدان هوای کابل به صحنه­ ای آخرالزمانی تبدیل شده بود که بیشتر در فیلم­ های جنایی ـ ترسناک در ژانرهای پس از مرگ نمایش داده می شود. بسیاری از کسانی که با چنین صحنه های مواجه نشده بودند، پذیرفتن واقعیت آن لحظات برای شان غیر ممکن می نمودند.

بالاخره قضیه­ ی میدان هوای کابل، با آنکه تلفات جانی و مالی بسیار به همراه داشت، ولی خاتمه یافت و با برقراری نظم و انضباط، وضعیت به حالت نورمال برگشت. اما هنوز تصاویر سقوط انسان از بال هواپیما را از یاد نبرده بودیم که رژیم کشتار در هماهنگی با همان آمریکای که میدان هوای کابل را به صحنه ای آخرالزمانی مبدل ساخته بود، به غزه و فلسطین تجاوز نمود. تجاوز اسرائیل به غزه و سلاخی بیش از 35هزار انسان که عمدتا کودکان استند، نسخه ای آپدیت شده و بسیار به مراتب خشن تر و ترسناک تر از صحنه ای آخرالزمانی را به صورت واقعی به نمایش گذاشته است.

در اینجا تلاش می گردد تا جنایت های مافوق تصور انسانی که توسط اسرائیل به کمک آمریکا در غزه صورت گرفته اند، توضیح و تبیین گردد و همچنان نشان داده شود که رهبران کاخ سفید و تل آویو، از بدیهی ترین اوصاف انسانی بر خوردار نیستند.

  • اهداف اسرائیل و حامیانش در برابر غزه _ فلسطین

رهبران اسرائیل به کمک آمریکا مایل است تا هر اندازه که لازم است مردم فلسطین را به قتل برساند و به همان اندازه­ ی که زیرساخت‌های غزه را کاملا نابود کرده اند، دیگر شهر ها و مناطق مانند رفح را نیز نابود کنند تا فلسطین را به عنوان یک کشور مستقل و آزاد از بین برده و فرهنگ و رهبری آن را محو نمایند.

غزه با خاک یکسان شده و بیش از 120هزار انسان عمدتا کودکان، با فجیع ترین روش ها قتل عام گردیده و صدای جهان از شرق و غرب بلند گردیده، اما اسرائیل به کمک و حمایت آمریکا چندین روز است که در ادامه تجاوزهای بی رحمانه اش، شهر رفح (جنوبی ترین نطقه شهر در نوار غزه با بیش از یک میلیون دوصدهزار) را هدف قرار داده است. تمام این بی شرمی ها و توحش ها، بیانگر اینست که آنها تصمیم به نابودی کامل فلسطین و ملت مقاوم این کشور گرفته است.

با اینکه جنایات جنگی و نسل کشی ارتش اسرائیل در غزه _ فلسطین از روز روشن تر است و ابعاد مشابه جنایت های آنها در تاریخ بشریت دیده نشده اند، اما آمریکا و حتی کشورهای غربی از شناسایی آنها به عنوان جنایت علیه بشریت و نسل کشی خودداری می کنند و حتی با فشار به دیوان بین المللی کیفری، نیز در تلاش است تا جنایات جنگی  و نسل کشی اسرائیل به عنوان جنایت علیه بشریت و نسل کشی از سوی محاکم و قوانین بین المللی به رسمیت شناخته نشوند.

  • جنایت های مافوق تصور انسانی اسرائیل در غزه_فلسطین

جنایاتی که اسرائیل و حامیان اش در غزه _ فلسطین مرتکب شده اند، اکنون نه تنها رژیم کشتار را به یک رژیم سرکش، منزوی و منفور در جهان تبدیل کرده اند، بلکه جامعه صهونیست را نیز منفور جهانیان ساخته اند. زیرا بشریت تا اکنون هرگز با رهبران مانند رهبران فعلی تل آویو و ارتشی مانند ارتش اسرائیل که مرتکب به این سطح از جنایات جنگی شده باشند، روبرو نشده اند و این رژیم و این ارتش از دل جامعه­ ی بیرون آمده اند که کودکان شان از طفولیت تا بزرگ سالی درس جنایت و خشونت داده می شوند.

وقتی که بایدن و نتانیاهو در این طرف از توقف جنگ خودداری می‌کنند، از آن طرف کودکان غزه و ملت فلسطین را بیشتر سلاخی و قتل عام می نمایند. در این روزها هر عکس و ویدیویی که از غزه و فلسطین منتشر می شوند، ماهیت وحشی و توحش ورای تصور انسانی ارتش اسرائیل را نشان می دهند. اجساد بی جان که دست های شان از پشت بسته شده اند و کودکانی بی پناه و بی گناه که تیرباران گردیده اند، حتی ابلیس از آنچه که پولیس اسرائیل مرتکب می شوند، شرم دارند.

  • صحنه­ های آخر الزمانی در غزه _ فلسطین

تصاویر و ویدیوهای که از غزه و رفح بیرون می آید، مشابه صحنه های است که ولادیمیر ناباکوف در رمان لولیتا توضیح داده و به تصویر کشیده است و یا مشابه به صحنه های است که در سریال ها و فیلم های پسا آخرالزمانی مشاهده می­ نمائیم. آنچه که رابرت کرکمن و همکارانش در سریال ترس از مردگان متحرک به تصویر در آورده اند، نتانیاهو و جوبایدن در غزه و اکنون در رفح به صورت واقعی اجرا کرده اند.

در سریال مردگان متحرک، ویکتور استرند در نقش قصاب، اجساد را جمع آوری نموده با شکافتن سرهای آنها، مغز آنها را می خورند و با دهن خونین نعره می کشند. دقیقا در غزه و فلسطین، نتانیاهو با سلاخی کودکان و زنان باردار، قدرتش را نعره می کشند و از اینکه آمریکا و انگلیس نمی گذارند که ملل متحد، رژیم کثیف او را تحریم و منزوی کند، افتخار می نماید.

اگر به تصاویری که از اطراف شفاخانه ناصر منتشر شده اند، دقت شود، دیده می شود که اجساد کفن شده ­ی بیش از 700 نفر که اکثرا کودکان اند، در کنار سرگ ها و کوچه ها ردیف گردیده است و گوشه های کفن ها که باز شده است و در دم بادهای مخالف تکان می ­خورند، صحنه ­ی غم انگیز و غیر قابل تحمل ایجاد کرده اند که تنِ هر انسان با وجدان را به لرزه در می آورند.

در کنار ویدیوها و تصاویری که از بدن های تکه تکه شده ­ی کودکان از غزه منتشر گردیده است، تصاویر هجوم وحشتناک و زامبی­ گونه ­ای پولیس آمریکا به جان دانشجویان دانشگاه­ها و متعملین مکاتب که از فلسطین حمایت می ­کنند، نیز زجر آور است.

باتوجه به صحنه های آخرالزمانی ـ ترسناکی که آمریکا و اسرائیل در غزه و فلسطین خلق کرده اند و با در نظر داشتِ حمایت بی شرمانه ­ی کشورهای غربی و سکوت بعضی از کشورهای اسلامی ـ عربی در قبال فجایع جاری در فلسطین، می ­توان گفت که انسانیت و تمدن غرب در حال حاضر به آخرین درجه تنزیل یافته اند و در صورت تداوم این وضعیت، دیگر کسی به توحش و بربریت تمدن غرب، تردید و تشکیک نخواهد کرد.

غزه _ فلسطین
صحنه های آخرالزمانی در غزه _ فلسطین دل هر انسانی را به درد می آورد

مسلم اخلاقی

 

لینک کوتاه:​ https://tahlilroz.com/?p=5833

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات