جستجو
Close this search box.

هلوکاست؛ افسانه دیروز و حقیقت امروز

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
Print

هلوکاست؛ افسانه دیروز و حقیقت امروز

تاریخ بشر جنگ‌ها و خونریزی‌های زیادی را به‌خود دیده که در نتیجه آن‌ها، میلیون‌ها تن جان‌های خود را از دست داده و اگر نگاهی به‌تاریخ بیندازیم، پر است از جنگ‌های خونین با قربانیان بی‌شمار، ولی در این میان یک جنگ یا یک رویداد بوده که از سوی جوامع غربی بزرگ‌نمایی می‌شود و آنهم ماجرای «هلوکاست» است.

صهیونیست‌ها ادعا داشتند/دارند که در بین سال‌های ۱۹۳۹ تا ۱۹۴۵ میلادی که هم‌زمان بود با جنگ جهانی دوم، ۶ میلیون یهودی از سراسر اروپا جمع‌آوری و به اردوگاه‌های مرگ در لهستان و آلمان فرستاده و سپس در کوره‌های آدم‌سوزی توسط نازی‌ها سوزانده شده‌اند. جالب‌تر اینکه بعد از جنگ جهانی دوم، مظلوم‌نمایی‌هایی صهیونیست‌ها که یک توطئه آشکارا برای تشکیل یک کشور یهودی بود.

بر اساس قانونی که پیش‌نویس آن در اوایل دهه ۸۰ قرن نوزدهم، توسط تعدادی از اعضای آژانس بین‌المللی صهیونیسم، تحت سرپرستی «رنه ساموئل سپرات»، خاخام معروف فرانسه تهیه و در جولای سال ۱۹۹۰م در فرانسه به تصویب رسید، هرگونه شک و تردید درباره هلوکاست، یعنی تردید در مورد کشتار ۶ میلیونی یهودیان، جرم تلقی می‌شود و هرکس در فرانسه از این قانون تخلف کند، به یک ماه تا یک سال زندان و پرداخت ۲ هزار تا ۳۰۰ هزار فرانک جریمه محکوم می‌شود که این قانون بعدها با فشار امریکا، انگلیس، فرانسه و آژانس صهیونیستی، در اکثر کشورهای اروپایی نیز به تصویب رسید.

فردریک توبن، نظریه‌پرداز و پژوهشگر آلمانی – استرالیایی در مورد هلوکاست، آنرا دروغ بزرگ عنوان کرد و گفت: همه سردمداران غربی می‌دانند که اگر کذب بودن هلوکاست ثابت شود، موجودیت اسرائیل به خطر می‌افتد. وی ادعای کشتار شش میلیون یهودی در زمان جنگ جهانی دوم را یک رقم افسانه‌ای خواند و گفت: مورخین یهودی زمانی ادعا کردند که تعداد کشته شده‌ها ۴ میلیون نفر بوده است و سپس این تعداد را به یک الی 1/5 میلیون نفر کاهش دادند و اکنون تعداد یهودیانی را که مدعی‌اند در جنگ جهانی دوم قتل عام شده‌اند ۵۰۰ هزار نفر اعلام می‌کنند ولی با این وجود در تبلیغاتشان همچنان شش میلیون نفر ذکر می‌شود.

نظریات و منابع زیادی در مورد افسانه‌ای بودن هلوکاست وجود دارد و با این حال امریکا و جهان غرب با مظلوم‌نمایی یاد دادن به صهیونیست‌ها، آنان را کشورهای مختلف جمع کردند تا کشور مستقلی را شکل دهند و فلسطین به همکاری امریکا و انگلیس و فرانسه و دیگر کشورهای غربی توسط رژیم صهیونیستی اسرائیل اشغال شد، در حالیکه هلوکاست هیچ ارتباطی به فلسطین نداشت.

حتا اگر ۶ میلیون یهودی هم توسط نازی‌ها سوزانده می‌شد، چه ارتباطی داشت به سرزمین مقدس فلسطین، جز اینکه غرب در تلاش بوده و است تا با بزرگنمایی افسانه هوایی و خیالی هلوکاست، سرزمین مسلمانان را تسخیر کند، هرچند سیاست‌های دیگری نیز در پشت این ماجرای کثیف نهفته است.

  • هلوکاست واقعی در فلسطین است

هلوکاست واقعی اما در فلسطین جریان دارد و حداقل در پنج ماه گذشته حدود ۳۲ هزار کودک و زن و مرد فلسطینی در نتیجه بمباران ظالمانه رژیم اسرائیل جان‌های خود را از دست داده و صدایی از مدعیان دروغین حقوق بشر بلند نمی‌شود تا هلوکاست واقعی را فریاد بزنند.

البته تعجبی هم ندارد، چون جنایات فجیع امریکا در پاناما، مکسیکو، نیکاراگوئه، استفاده از بمب نارنجی که موجب تولد نسلی ناقص در ویتنام شد و همین‌طور استفاده از بمب هسته‌ای در هیروشیما، بمباران شهر درسدن که در نتیجه آن یک میلیون نفر غیر نظامی کشته شدند و یا هم جنایت ۲۰ساله امریکا در افغانستان همه و همه بخشی از ذات شیطانی امریکا است که اکنون در فلسطین اشغالی نیز جریان دارد.

در نهایت به خیالی بودن افسانه هلوکاست، تردیدی نیست، ولی مسلمانان جهان باید هلوکاست واقعی را امروز در غزه بنگرند و تکانی به‌خود بدهند، زیرا جمع‌آوری یهودیان از سراسر دنیا و یورش آنها به سرزمین مسلمانان (فلسطین) یک اتفاق نه، بلکه یک استراتژی شیطانی است.

هلوکاست
هلوکاست واقعی در فلسطین است

محمد احمدی

لینک کوتاه:​ https://tahlilroz.com/?p=5310

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات